Om Klubben‎ > ‎

Støtteapparat


Hovedstyret 2016/2017 (epost: styret@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
Leder Jan Thomas Birkeland styreleder@skihockey.no 905 12 900
Styremedlem/Nestleder Harald Dahl harald_dahl@dell.com 901 47 612
Styremedlem/kasserer Iver Fyksen iver@tusenfryd.no 
Styremedlem Therese Berntsen Byom therese.b.byom@no.dsv.com  928 16 019
Styremedlem Philip Iversen philipiversen@hotmail.com  918 31 312
Styremedlem Kjell Magne Remmem kjell.remmem@tools.no 920 57 047
Styremedlem John A Aasen Bunæs johnaa72@gmail.com 908 79 905
Styremedlem Kenneth Thomas kthomas@getmail.no  918 05 682
Styremedlem Pia Moflag pia_moflag@hotmail.com 959 18 091
Varamedlem Bente Ringlund Bunæs bente.ringlund@gmail.com  977 89 297

Sportlig utvalg 2016/2017 (alle epost henvendelser sendes til: sport@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
Medlem Rolf Gundersen rolf-g2@online.no   965 15 300
Medlem Kenneth Thomas kthomas@getmail.no   918 05 682
Medlem Kenneth Skjervold kenneth.skjervold@gmail.com   975 62 790
Medlem Pär Rune M. Ericsson Par.rune.m.ericsson@aas.vgs.no 917 00 922

Rekrutteringsgruppen 2016/2017 (epost: rekruttering@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
 Leder John A Aasen Bunæs johnaa72@gmail.com     908 79 905
 Medlem Jack Valø jack.valo@moller.no 905 12 102
 Medlem Heike Dahl Simensen heike@simensen.me 415 25 405








Støtteapparat 2016-2017

Lagledere

 Lag    Lagleder E-post    Telefon
 U7 (2010) Heidi Pernille Grinden heidi.grinden@vikenfiber.no 908 68 197
 U8 (2009)    
 Lasse Iversen
 lasseivers@icloud.com 906 31 910
 U9 (2008)              Espen Rotegård      espen@acos.no          926 13 000 
 U10 (2007)      Sjur Hille Olsen sjurhilleolsen@hotmail.no
 966 26 206
 U11 (2006)
 Petter Lende 476 37 723
 U12 (2005)
 Per-Martin Rystad pmr@obe.no 982 17 053
 U13 (2004)
 Rolf Erik Kolstad
 rolfekol@gmail.com 909 30 790
 U14 (2003)
 Gunn-Elin Donatelli donatelli@hotmail.no 907 96 344
 U15/U16 (2001/2002)
 samarbeid med MS  
 U18 (1999/2000)
 Agneta Færestrand afaerestrand@yahoo.com
 481 56 298
 U20  Vibeke Granheim Olausson vgo@hotmail.com 920 62 369
 2. divisjon         Anders Wannerstedt                  anders.wannerstedt@xerox.com  918 98 416
 4. divisjon
 Vidar Smogeli
 vidar.smogeli@gmail.com 900 59 540
 Farmers Kai Konnerup kai@bardum.no 468 85 898

Trenere

 Lag    Trener E-post    Telefon
 U7 (2010)     Owe Linden owelinden@hotmail.com 913 32 347
 U8 (2009)    
 Ole Noer    
 ole.noer@visma.no   916 87 932
 U9 (2008) Øivind Thorvaldsen
 Vinni_thorvldsen@hotmail.com    980 01 955
 U10 (2007)
 Kenneth Egge Edner kedner@icloud.com 926 39 294
 U11 (2006)
 Per Cristian Hansen perchh@live.no 934 31 097
 U12 (2005)
 Fredrik Pedersen f.roggy25@hotmail.com 938 26 161
 U13 (2004)
 Børre Nielsen borre@gpm.as 915 76 503
 U14 (2003)
 Espen Bækken espen.baekken@gmail.com 928 80 032
 U15/U16 (2001/02)
 samarbeid med MS 
 U18 (1999/2000)
 Ulf Berglund
 ulf.osloglas@gmail.com             932 46 632
 U20 samarbeid med Moss  
 2. divisjon
 Howard Mickoski
 howdiem@hotmail.com 413 54 836
 4. divisjon
 Vidar Smogeli         vidar.smogeli@gmail.com          900 59 540
 Farmers Kai Konnerup    
 kai@bardum.no 
 Keepertrener     Viktor Alm
 viktor@sparta.no 459 15 300

 

Funksjoner i hallen

Funksjoner             Navn E-post Telefon
 Hallansvarlig Philipp Iversen  918 31 312
 Ansvarlig ismaskin Harald Dahl  901 47 612
 Ansvarlig istid og utleie Harald Dahl istider@ski-hockey.no 901 47 612
 Ansvarlig slipeboden Truls Børresen trboerre@online.no 951 21 207
 Ansvarlig kjøleanlegg Jan Remi Svendsen remi@jrl.no 906 91 047
 Utleieboden           
 Sportslig leder kontakt sportslig utvalg sport@ski-hockey.no 
 Kafe Blueline   
 Dugnadsansvarlig Frank Berge Hansen  934 03 334
 Ansvarlig vant Kent Aasheim  478 97 849
 Renhold      


Skøyte og hockeyskolen

epost: hockeyskolen@ski-hockey.no 

SKI IL Alliansen

Trine Lise Skonnord Hansen trine.lise@skiidrettspark.no

WEB-ansvarlig